APOKLEM, s.r.o.

O firmě

Firmu APOKLEM, s.r.o. založili čtyři společníci v roce 1996. Navázali tak na svou činnost, kterou provozovali již od roku 1993 jako SDRUŽENÍ STAVITEL. V roce 1998 se firma APOKLEM, s.r.o. stala členem Cechu pokrývačů, klempířů a tesařů.

V současné době má firma 27 zaměstnanců, z toho je 24 řemeslníků v oboru pokrývač, klempíř, tesař, zedník a sádrokartonář.

Firma APOKLEM, s.r.o., je pro provádění zakázek vybavena stavebními vrátky, stavebními výtahy GEDA na materiál, stavebními shozy včetně zábran proti prachu na úklid sutě, vlastníme trubkové a hliníkové lešení, elektrické ruční nářadí (ruční okružní pily, řetězové pily, úhlové a excentrické brusky, vrtačky, hoblíky, atd.). Vlastní doprava materiálu a osob na stavbu a odvoz sutě a odpadu je samozřejmostí (Ford Transit, Peugeot Boxer a Iveco Daily - kontejnerová nástavba). Klempířské prvky oplechování si vyrábíme ve vlastní klempířské dílně.

"Sucho, jistota a bezpečí jsou jedny ze základních potřeb každého člověka. Naše společnost se snaží tento pocit zajistit všem našim zákazníkům"

Převážně se specializujeme na střechy. V této činnosti máme letitou praxi a nesčetné množství realizovaných zakázek.
Za nejprestižnější zakázku považujeme rekonstrukci střechy rekreační chaty prezidenta Václava Havla, kterou jsme prováděli na jaře roku 1996, v té době ještě jako sdružení.

APOKLEM, s.r.o. - Rekonstrukce střechy rekreační chaty prezidenta Václava Havla

V současné době jsme zapojení do projektu "OBNOVA STŘECH", který vznikl ve spolupráci Raiffeisen stavební spořitelny a firmy BRAMAC. Účelem tohoto projektu je zajistit pro investory financování opravy nebo výstavby střechy formou úvěru s použitím některé z řady krytin firmy Bramac. Pro tento projekt zřídila firma Bramac modrou linku: 844 106 106 (místní tarif).

"Pod střechou od APOKLEMu, přežijete každou zimu."

Pro získání přehledu možností našich služeb na Vašem projektu využijte formulář on-line poptávky, volejte na 283 911 047 nebo piště na e-mailovou adresu: info@apoklem.cz

Další možností je Vaše osobní návštěva v naší kanceláři na Praze 8, viz kontakty, od pondělí do pátku v době od 7:00 do 15:30.

Novinky
01.03.2016 - Finann podpora
Firma APOKLEM, s.r.o. pravideln finann pispv tmto institucm

1.) melek - klub rodi a ptel postiench dt
2.) BONA HELPO s.r.o.
3.) Tlovchovn jednota Dynamo Podlusky
Apoklem, s.r.o. - len cechu pokrva a tesa